Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk specjalizuje się w realizacji zabiegów z dziedziny laseroterapii. Posiada on laser diodowy LIGHTSheer® DESIRE™, określany mianem najlepszego lasera tego typu na świecie. Dzięki niemu wszelkie zabiegi są w pełni bezpieczne oraz mają wysoką jakość. Wśród oferowanych usług laseroterapii znajdziemy:

Laserowe usuwanie przebarwień

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które w wyniku oddziaływania promieni UV, a także upływającego wieku zostały doświadczone nieestetycznymi piegami, plamami oraz nawracającymi przebarwieniami zlokalizowanymi na dłoniach. Laserowe usuwanie przebarwień polega na emitowaniu wiązki światła lasera w okolice niedoskonałości i rozbiciu nagromadzonej melaniny. Dzięki takiemu działaniu zostaje ona wchłonięta przez organizm. Skóra uzyskuje zdrowy i piękny wygląd.

 

Laserowe usuwanie naczynek

Usuwanie naczynek za pomocą nowoczesnego lasera LIGHTSheer® DESIRE™ to skuteczny sposób na wyeliminowanie problemu związanego z czerwonymi „pajączkami” pojawiającymi się w różnych częściach ciała. Wiązka emitowanego światła zapewnia obkurczenie i zamknięcie naczynek, dzięki czemu skóra na nowo uzyskuje młody i piękny wygląd. Ilość zabiegów oraz ich częstotliwość, jaka niezbędna jest do uzyskania pożądanych efektów określana jest indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji przeprowadzonej przez specjalistę.

Depilacja laserowa LIGHTSheer

Depilacja wykonywana za pomocą lasera zapewnia znacznie większe możliwości niż tradycyjne metody usuwania owłosienia. Zabiegowi mogą zostać poddane niemal wszystkie części ciała – nogi, strefa bikini, plecy, pośladki, klatka piersiowa, pachy, a nawet wąsik. Do zalet depilacji laserowej niewątpliwie należy skuteczna i trwała eliminacja niechcianych włosów. Aby jednak uzyskać pożądane efekty, zabieg należy kilkukrotnie powtórzyć. Zwykle liczba spotkań określana jest na 5 – 6 w odstępach 6 – 12 tygodni. Należy pamiętać, że do wykonania zabiegu są przeciwwskazania. Wśród nich: skłonność do bliznowacenia, łuszczyca czy padaczka.